مرجع مقالات رسمی سنگ و جواهر مرجع مقالات رسمی سنگ و جواهر .

مرجع مقالات رسمی سنگ و جواهر

متولیدن ماه اردیبهشت

ماه میلاد: اردیبهشت ماه
سنگ ماه به دنیا آمدن: زمرد
زمرد و انگشتر فیروزه سنگ ماه به دنیاآمدن دو‌مین ماه فصل بهار میباشد. از مدت خیلی بدور تحت عنوان سنگ درمانی به عمل می‌رفته میباشد. یکی مهمترین خصوصیت‌های آن این میباشد که روح و جسم را با هم متعادل می‌نماید. این سنگ ادراکات شهودی را ارتقا میدهد و در تولید نبوغ تاثیر داراست. یوگی‌ها و اشخاصی که مدیتیشن می‌نمایند اعتقاددارند زمانی زمرد هم پا دارا‌هستند زودتر به تمرکز می‌رسند. همینطور موجب تقویت توان ذکر ودفع‌کننده آلرژی و زودرنجی میباشد. زمرد به ما الهام و بینایی حاذق میدهد. کار کشته به رفع نگرانی‌ها و دلواپسی‌های نهفته می شود. این سنگ طلسم سالمی در سفر‌هاست.


خاصیت درمانی: برای تعادل روح و جسم و همینطور بیماران تیروییدی بسیار موءثر میباشد. برای بیماری‌های تصلب شرایین، پارکینسون و صرع سفارش شده‌است. فشار خون را نرمال و بیماری‌های خونی را معالجه می‌نماید. قلب و تمامی‌ها به وسیله این سنگ تقویت میگردند. برای رفع دیابت اثر گذار میباشد. کار منزه‌کنندگی مجاری کیسه صفرا را فعال می‌سازد. علاوه بر آسیب معده و روده، در‌دهای منطقه ردیف فقرات و روماتیسم و التهابات مفصلی را تسکین میبخشد. لوزالمعده، لنف و تیموس و کبد را نیرو بخشیده، سیستم گوارشی را فعال می‌گرداند. این سنگ برای سردرد خردسال ها موثر بوده و همینطور برای دیده‌های خسته و ضعیف شفابخش میباشد.

ماه ولادت: خرداد ماه
سنگ ماه به دنیاآمدن: مروارید
سنگ منحصر به فرد متولدین خرداد مروارید میباشد. مروارید نیروی حیات را ارتقا می دهد و ضداضطراب کار می‌نماید. افزون بر آن همپا داشتن مروارید سبب می گردد قوه اختراع شما بهتر کار نماید و خلاقیتتان ارتقاء یابد. علامت تزویج کامیاب میباشد. ضمن خودداری از اضطراب ، افسردگی و تغیرات ناگهانی اخلاق و رفتار ، موجب لطافت روحی و تقویت خلاقیت می باشد.


خاصیت درمانی: این گوهر که به داروی جادویی با فایده آوازه دارااست. روان، غدد فوق تمامی، طحال و ماهیچه‌ها را تقویت می‌نماید. برای جراحت معده اثر گذار بوده و از روده‌ها نگهداری می‌نماید. برای تب و سردردها اثر گذار میباشد، نیروی حیات در بشر ساخت و ساز می‌نماید و دیده‌ها را تقویت می‌نماید. همینطور برای کمبود کلسیم از آن به کار گیری میگردد. نشان‌های آن سرطان ، حوت و معیار میباشد.

 


برچسب: انگشتر فیروزه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۱۷:۱۰ توسط:علی موضوع: نظرات (0)