مرجع مقالات رسمی سنگ و جواهر مرجع مقالات رسمی سنگ و جواهر .

مرجع مقالات رسمی سنگ و جواهر

سنگها

● با چه چیزی میگردد سنگها را منزه و شارژ کرد؟
آب، حریق، خاک و نمک دریا از عامل ها تمیز کننده سنگ میباشند. شما می‌توانید سنگ آیتم نظرتان را نزدیک به ۶ تا ۸ ساعت در آب روان قرار داده و منزه نمائید یا این که آن را باطن خاک بگذارید و آن گاه آن را بشویید. گهگاه هم می‌شود سنگ را روی شعله شمع قرار اعطا کرد یااینکه از نمک کم آب دریا برای تزکیه آن بهره مند شد.
● بعداز انجام این پروسه نوبت دریافت کردن انرژی میباشد. این فعالیت را چه‌طور بایستی انجام بخشید؟
بعداز تطهیر سنگ می‌توانید به پشت دراز بکشید و متانت بگیرید. بازه برهه زمانی مطلوب معمولاً ۲۰ دقیقه میباشد. بعداز اتمام این عمل یک سری دقیقه در به عبارتی وضعیت می بایست باقی ماند. آن‌گاه سنگ را برداشته و به آرامی بایستی ازجا پرید، سنگ را شست، چون انرژی منفی و اذهان پریشان که به سنگ منتقل گردیده را تخلیه کرد.اشخاص بر حسب نیازشان می‌توانند این فعالیت را انجام دهند. اما یک نکته را هیچ زمان نباید از خاطر موفقیت و آن اینکه این عمل درباره‌ی کل سنگها درستی نمی نماید، می بایست بعضا از سنگها را مستقیماً روی محل درد قرار بخشید. برخی از آنان‌را در آب قرار اعطا کرد و آنگاه آب آن را نوشید.
بهتر میباشد درباره‌ی مختصات سنگها و نامشان بیشتر بگویید.
● چه سنگی برای شغل های فکری و تقویت روان مطلوب میباشد؟
سنگ آزوریت (Azurite) و انگشتر فیروزه  که به رنگ آبی رنگ پر رنگ میباشد و رنج اش خیلی نادر میباشد. معادن این سنگ در فرانسه، ایتالیا و ایالات متحده قراردارد. این سنگ را می اقتدار روی چاکرای پیشانی قرار اعطا کرد تا منجر گشوده شدن دیده سوم خواهد شد، هرچند که‌این سنگ برای مجموع چاکراها مطلوب میباشد. این سنگ برای اشخاصی که شغل های فکری می نمایند، اثرگذار میباشد، به عنوان مثال علم آموزان و دانشجو یان آن را می‌توانند یا این که روی میزشان یا این که در اطراف محل کارشان قرار دهند. آندریت تمرکز حواس را تقویت می نماید و دور اندیشی را بالا میبرد و برای اشخاصی که مدیتیشن (Meditation) می نمایند، بسیار مطلوب میباشد. سیستم راس عصبی و مفصل را تقویت می نماید و گردش خون را منظم می سازد. این سنگ در قبال حرارت حساس میباشد و نباید بیشتر از یک ساعت در قبال نور و روشنایی خورشید قرار گیرد.
▪ برای شارژ آن چه می بایست کرد؟
ماهی یک توشه بایستی روی آن نمک دریا مالید و آن گاه آن را منزه کرد.
● چه سنگی در معالجه نگرانی ها و در خطاها روحی به ما یاری می نماید؟
آزوریت - مالاکیت (Azurite - Malachite) که مثل سنگ قبلی حساس و آسیب پذیر میباشد و حفظ اش هم مثل آن میباشد را می بایست روی چاکرای پیشانی قرار بخشید. این سنگ بازدارنده نگرانی میشود و نوسانات خوی و خو را تعدیل می نماید. صبوری و نظم را به ما می‌آموزد، تقویت کننده مهره ها، عضله ها، عضله‌ها و غده تیموس که در تحت ترین بخش گردن قراردارد، میباشد. در دهن غم های کیسه صفرا، کبد، جراحت معده و معالجه در فرایند اول تأثیرات خیر و خوبی نشان داده و به واضح شدن پوست یاری می نماید.


برچسب: انگشتر فیروزه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۴:۳۲ توسط:علی موضوع: نظرات (0)