مرجع مقالات رسمی سنگ و جواهر مرجع مقالات رسمی سنگ و جواهر .

مرجع مقالات رسمی سنگ و جواهر

آزمایش سنگ


آزمایش بر روی سنگ
پس از انتخاب یک سنگ بر اساس زیبایی شناسی ، مهمتر از اطمینان از ویژگی های بدنی لازم و دوام برای ماندن در شرایط کار برای مدت طولانی است. روش ثابت تصویب شده برای ساخت سنگ نیز بر نوع سنگ های انتخاب شده تأثیر می گذارد. خواص فیزیکی مانند چگالی ، مقاومت فشاری و تخلخل برای تعیین دوام آن اندازه گیری می شود.


در نظرات به ما بگویید که درباره این مفاهیم در این مقاله چه فکر می کنید!

برای دستیابی به حداکثر قدرت بهبودی سنگهای کریستالی و انگشتر فیروزه  ، توصیه می کنیم بهترین گوهر کریستالی مورد نیاز خود را در این لحظه انتخاب کنید. هنگام برداشتن کریستالهای شفابخش خود ، آن را سرنگون نکنید. درعوض ، بگذارید شهود شما انتخاب درستی داشته باشد. بر اساس رنگ ، شکل و اندازه آن ، کریستالی را که به سمت شما فرا می خواند یا احساس می کنید که بیشترین جذب خود را دارید ، انتخاب کنید وقتی در مورد قصد خود برای هر کریستال فکر می کنید ، توجه کنید که کدام یک از چشمان شما دراز است. برای تقویت اثرات کریستالهای شفابخش حتی بیشتر ، می توانید برای ترکیب قدرتمندی از ارتعاشات درمانی ، آنها را با کریستال های دیگر جفت کنید.

قدرت سنگهای قیمتی
در Energy Muse ، سنگهای قیمتی و کریستال های ما دارای خواص درمانی هستند که به تعادل بدن ، ذهن و روح کمک می کنند. کریستالهای شفابخش و سنگهای قیمتی هزاران سال توسط تمدنهای باستان مورد استفاده قرار گرفته اند. مصری ها ، آزتک ها و دیگران آنها را در جواهرات ، لوازم آرایشی ، مجسمه های تزئینی ، آمپول ها و موارد دیگر ترکیب می کردند - گواهی بر توانایی قدرتمندشان در رهایی از انسداد روحی ، جسمی و روحی.

بدن ما و کریستالهای شفابخش دارای ارتعاشات پرانرژی هستند و همین امر باعث می شود که ما به طور طبیعی نسبت به لرزش سنگهای قیمتی پذیرایی شویم زیرا آنها می توانند ارتعاشات خودمان را با آنها همسو کنند. به همین دلیل است که کریستالهای شفابخش و سنگهای قیمتی هنگامی که مستقیما روی بدن شما قرار می گیرند ، دارای اثر ارتعاش قدرتمندی هستند. این انرژی از بلور به سمت شما می چرخد ​​و این باعث می شود جریان آزاد انرژی در بدن تسهیل شود.

 


برچسب: انگشتر فیروزه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۶:۰۲ توسط:علی موضوع: نظرات (0)