مرجع مقالات رسمی سنگ و جواهر مرجع مقالات رسمی سنگ و جواهر .

مرجع مقالات رسمی سنگ و جواهر

سنگ کوارتز


- خاصیت سنگ ها

کوارتز لیمویی

سنگ کوارتز لیمویی که طلاییِ سبز هم خوانده می­گردد، یک گونۀ قشنگ از کوارتز رنگ زرد میباشد که سایه ای ­از سبز هم در خویش دارااست و معمولا در برزیل یافت می ­گردد. این سنگ، قوۀ خلاقیت و شکوفایی را در شخص تقویت می­ نماید.

رنگ زرد تحت عنوان یک انرژی رنگی، نشان از خلاقیت، سازماندهی، خوش ­بینی و رفاه داراست. مدیتیشن با کوارتز لیمویی، تمرکز بر روی هدف ها را با دیده ­اندازی واضح و پر‌نور بهبود می‌بخشد و آیندۀ شمارا به عبارتی ­طور می سازد که می­ خواهید باشد!

saye2 - خاصیت سنگ ها
عقیق سلیمانی

سنگ عقیق سلیمانی
اجبار، اقتدار
استقامت
پایداری
مقاومت
ماندگاری
سرسختی
استحکام
دوام
شجاعت و در دست گرفتن نفس را تقویت می ­نماید.
properties of rocks 02 - خاصیت سنگ ها
saye2 - خاصیت سنگ ها
properties of rocks c2 1 - خاصیت سنگ ها
اوپال (دیده گربه)

سنگ اوپال توان شما برای­ ذکر چیزی که در قلبتان می‌باشد را افزایش می ­دهد.

این سنگ، به غلبه بر شغل های مضری که انجام می ­دهید، یاری می­ نماید.

برقراری رابطه کار کشته با دریا و موجودات دریایی (دلفین ­ها، پری­ های دریایی و …) نیز از سایر خصوصیت­ های این سنگ به شمار می­ رود.

saye2 - خاصیت سنگ ها
زبرجد

سنگ زبرجد راحتی، متانت، شکوفایی، پرورش، آزاداندیشی، سالم، گنج، خواب، نیرو، بضاعت و توان بهبودی، آسودگی و نگرش را در شخص تقویت می­ نماید و الهام ­نصیب شفا، تجدید حیات، پالودگی، میلاد مجدد و پرورش میباشد.

properties of rocks 8z - خاصیت سنگ ها
saye2 - خاصیت سنگ ها
properties of rocks sz - خاصیت سنگ ها
مروارید

مروارید، تقویت­ کنندۀ خلوص، صداقت، معصومیت و یکپارچگی، تمرکز، مدیتیشن، وقار، وقار و خرد میباشد.

saye2 - خاصیت سنگ ها
خاصیت سنگ کوارتز رُزی

ارتباط­ ای که آمیتیسیت با روح داراست، کوارتز رزی با قلب دارااست. با داشتن این سنگ، احساسی زیرا پذیرش نفس، علاقه به خویشتن و سپاس از خویش، در وجودتان سرازیر می‌گردد. کوارتز رزی می­ تواند هر نوع عشقی را تقویت نماید: ” علاقه به خویش، علاقه مادری، محافظت از سایر افراد، بخشندگی، عشق و علاقه افلاطونی، عشق و علاقه احساساتی و … “. این سنگ، قلب­ هایمان را فراخ می­ نماید و ملایمت، متانت و متانت را در وجودمان تقویت می سازد. کوارتز رُزی، عفو و بخشش و حق دهی را یادگرفتن می­ دهد، علاقه فارغ از قیدوشرط را متجلی می سازد و امداد می­ نماید که علاقه مثبت، موقر و سوای قضاوت را به معاش خویش جذب کنیم.

properties of rocks 12 - خاصیت سنگ ها
saye2 - خاصیت سنگ ها
properties of rocks 002 1 - خاصیت سنگ ها
خاصیت سنگ پیریت (برنجه)

زمانی بخواهید از عادات بد خلاص گردید و آن‌ها را با عادات خوب جایگزین فرمائید، اقتدار این تغییر و تحول را در شما بهبود میبخشد. این سنگ برای رویش عادات سالمیِ خوب، بسیار اثر گذار میباشد. حین اندیشه کردن به درس­ های خویش یا این که عادات خوب، یک سنگ پیریت در هر دست داشته باشید تا انرژی مضاعفی به شما بخشیده خواهد شد. پیریت یک کانی میباشد که معمولا تحت عنوان سنگ قیمتی استعمال نمی ­خواهد شد و آن را «طلای ابلهان» می­ نامند.

پیریت و انگشتر فیروزه  سنگی ایده ­آل برای دانشجوهاست؛ چون به تمرکزشان امداد می­ نماید؛ مخصوصا در شرایطی‌که دانشجوی هنر، ریاضی یا این که علم ها اساس باشید! این سنگ برای توسعۀ مهارت­ های ما یحتاج در معماری هم موءثر میباشد.

 


برچسب: انگشتر فیروزه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۰:۰۲ توسط:علی موضوع: نظرات (0)