مرجع مقالات رسمی سنگ و جواهر مرجع مقالات رسمی سنگ و جواهر .

مرجع مقالات رسمی سنگ و جواهر

خواص یاقوت


بعضی از خاصیت سنگ یاقوت زردرنگ که اعجاب انگیز میباشد را با هم باز نگری می‌کنیم:

۱- به تهیه چاکرای اولیه یا این که ریشه ای یاری می‌نماید و سبب ساز تعادل در تن می گردد.
۲- این نگین از روش کلیه چاکراهای تن، انرژی حیات بخشی به درون تن ارسال می‌کند و همینطور برای چاکرای چهارم یا این که قلب نیز بسیار موءثر هست.
۳- چنانچه روی شهود و شبکه زنی فعالیتی دارید، این سنگ به شما یاری خواهد کرد تا شعور بهتری از آنچه بر شما مشهود شده داشته باشید و نیز آن پیامها را به روشی پر‌نور مینماید که برای فرد اخذ کننده بیشترین فایده را دارا باشد. درمانگران نیز از خاصیت یاقوت زردرنگ به نحوه مشابهی فایده می بردند و انرژی آن را به گونه ای متمرکز و هدایت می کردند که شایسته ترین حاصل را برای مریض به یاروهمدم داشته باشد.
۴- این گوهر زردرنگ به هراه انگشتر فیروزه برای بهبود دردهای ما‌نده از سوء به کار گیری در زمانه کودکی بسیارموثر میباشد؛ طی مراحل شفادهی سپر حفظ کننده فوق العاده ای تولید کرده و جملا‌ت امنیت بخشی را برای القاء خواسته می‌کند که به نادر کردن از درد یاری خواهد کرد.
۵- گوهر زرد رنگ مقطع های طولانی میباشد که اصلی ترین رده را در اسطوره ها، قصه ها و فرهنگ وتمدن عامیانه کشورهای متعدد داراست و سلاطین سراسر جهان از آن بعنوان طلسم و نظرقربانی به کارگیری می کردند.
۶- این سنگ حسی از توان را در اشخاص بوجود می‌آورد و در‌حالتی که این اقتدار به صدق به کارگیری نشود، ممکن میباشد به خشم یا این که ذهن ها خودخواهانه تبدیل شود.
۷- به صورت کلی از خاصیت یاقوت رنگ زرد این میباشد که به سنگ جذب گنج و تقویت کننده انرژیهای جادوگری آوازه داراست و کادو با ارزشی برای بودا و کریشنا به شمار می رفته میباشد.

 

yellow-ruby یاقوت : روش تشخیص سنگ اصل + منشاء بدون نقص خاصیت یاقوت های مختلف

۸- هندوان معتقدند درخشش قرمز‌رنگ این سنگ از آتشی درونی می‌باشد که هیچ انسانی قدرتمند به خاموش کردن این حریق وجود ندارد!
۹- در قصه ها آمده میباشد که با نوروروشنایی حریق این سنگ باارزش میتوان وسیع ترین ترسها را از در بین پیروزی.
۱۰- یاقوت زرد رنگ گوهری فوق العاده ای برای وارد کردن پر نمک و هیجان به معاش آدم ها هست.
۱۱- به تمرکز شما امداد می نماید و شفافیت و خرد را به معاش شما کادو می‌کند.
۱۲- این گوهر به شما امداد خواهد کرد تا عوض این که از این شاخه به آن شاخه بپرید، سودمندترین رویکرد ها را در معاش تان تعیین نمایید.
۱۳- این گوهر سپر مقاومی در قبال نیت های پلید می سازد؛ در صورتیکه در قضیه های حقوقی یا این که فردی دغدغه شدیدی داشته باشد این سنگ به شما امداد می‌کند تا سود خیر و خوبی بگیرید.
۱۴- خوابیدن به یاروهمدم این سنگ منجر میگردد خوابهایی با تفسیر خوب مشاهده کنید و به خودآگاهتان اذن می‌دهد تا با ناخودآگاهتان همیاری داشته یاشد تا بتوانید اشخاص نحس را بدور کرده و ناکامی شان دهید.
۱۵- درصورتی که در خواب یاقوت را مشاهده کردید به معنای ورود اقبال و گنج به زندگیتان میباشد.
۱۶- این سنگ از زمان قدیم برای پاک سازی خون از سموم و نگهداری بشر در قبال طاعون آیتم به کارگیری قرار می گرفته میباشد و جزو مهم‌ترین خاصیت یاقوت شناخته می شده‌است.
۱۷- در تحریک غده آدرنال، تقویت سیستم گردش خون و از میان بردن عفونتهای داخلی تن مفید میباشد.
۱۸- گوهر زرد رنگ که پایین تأثیر مریخ میباشد در مراسم جادوگری برای ارتقا انرژی های ذاتی که در دسترس جادوگران هست، به کار گیری می گردد و یا این که در مجاورت شمع قرمزی قرار داده می‌شود تا زمانی شم تخلیه انرژی در شخص به وجود آمد، انرژی بدهد. همینطور این سنگ حرارت داخلی تن را ارتقاء می‌دهد.

 

 


برچسب: انگشتر فیروزه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۲:۲۵ توسط:علی موضوع: نظرات (0)