مرجع مقالات رسمی سنگ و جواهر مرجع مقالات رسمی سنگ و جواهر .

مرجع مقالات رسمی سنگ و جواهر

سنگ فیروزه


سنگ های قیمتی مانند انگشتر فیروزه دارنده نقش های گوناگون در تمدن انسانی در حین مورخ داشته اند. بعضا اشخاص اعتقاددارند که سنگ ها دارنده اقتدار های خاس میباشند. هر سنگی دارنده رنگ مختص خویش و محل های پیدایش گوناگون میباشد همینطور سنگ های قیمتی را می قدرت در کناره کناره دنیا پیدا کرد. بعضا از سنگ های قیمتی دارنده عمر متعددی میباشند و برخی دیگر ب طراوت کشف گردیده اند. به کار گیری از سنگ های قیمتی در زیورآلات و جواهرات نیز سوابق ای طولانی دارااست و از قدیم برای جلوه گری و زیبایی زیورآلات از سنگ های استعمال می شده‌است. سنگ های طیف وسیعی را از سنگ قیمتی تا ارزان را در برمیگرند که می‌توانند بها زیورآلاتی مثل گردن بند، دستبند و انگشتر تا صد ها برابر ارتقا دهند. ما درین نوشته‌علمی کارایی داریم برخی از سنگ های و نگین های پر استفاده در دنیای زیورآلات معروفی کنیم تا شناخت کلی با رنگ و خواص آن ها پیدا نمائید و همواره در خرید زیورآلات نگین به عمل رفته در آن را تحت عنوان یک ملاک اساسس در حیث بگیرید.

الکساندریت(ALEXANDRITE)
سنگ ماه به دنیا آمدن ژوئن
در صورتی شما به سحر و جادو به ویژه دانش جادو یقین داشته باشید بی گمان با سنگ الکساندریت آشنا و عشق و علاقه خاصی به آن خواهید داشت. در فضای خارج رنگ سنگ الکساندریت آبی‌رنگ پر‌نور مایل به سبز میباشد و در فضای باطن و در تحت نور و روشنایی چراغ یک رنگ قرمز‌رنگ تمشکی هست. شما میتوانید با تغییر‌و تحول فروغ فلورسنت به نور و روشنایی فن ای شاهد تغییر تحول رنگ سنگ الکساندریت باشید و این خصوصیت اساسی سنگ های قیمتی هست.

این یک خصوصیت متمایز و برتر میباشد که می‌توانید رنگ های محتلف را در یک سنگ پیدا فرمائید. معتقدند که‌این سنگ دارنده خاصیت جادویی و اسرار مرموز میباشد با عثت تقویت ادراک اشخاص، امداد به خلاقیت و خواص الهام بخشی داراست.

این سنگ در ده سال 1830 در کوه های اورال روسیه کشق شده‌است و فعلا در سریلانکا ، شرق آفریقا و برزیل یافت می گردد. اعتنا داشته باشید که سنگ الکساندریت جزو سنگ های معدود و با ارزش میباشد.

سنگ های و نگین های پر کاربرد در دنیای زیورآلات- سنگ الکساندریت
انگشتر نگین الکساندریت
رنگ های متفاوت سنگ الکساندریت در پایین نورهای متفاوت


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۵:۰۱ توسط:علی موضوع: نظرات (0)